Nova Vita IVF clinic

Kliinik on kena ja personal on väga rõõmsameelne ja sõbralik.


Väga tänan dr Karitsat. Kindlameelne, konkreetne, sihikindel ja kannatlik. 


Kiidan südamest mõlemat arsti, nii dr. Talvingut kui ka dr. Karitsat. Aitäh, et tegite kogu loo väga kergeks ja nauditavaks. Tahan kiita väga Merike Siemi, kes on olnud äärmiselt toetav ja abivalmis. Mul ei jätku sõnu lihtsalt kui hea meel on mul, et ma sinna kliinikusse tulin ja sain nii palju aidata neid peresid, kes lapsi ei saa.


See on koht, kus tunned, et sinu lugu on ka teistele tähtis.


Suurepärane koht, kus mulle kingiti nüüdseks pea neljane tütar ja pooleteise aastased kaksikud poiss ja tüdruk.


Kõik on väga tasemel. Olen seda kliinikut külastanud juba 7 aastat ja kiidan südamest. Dr. Talving on parim arst üldse. Tänu temale on meil imearmas tütar.


Nova Vita kliinik on tõesti olnud meie viljatuse teekonnal parim otsus. Me ei ole seda hetkekski kahetsenud ja teame, et iga visiit, iga e-kiri ja iga kulutatud euro, on tuhandekordset seda väärt, sest oleme rohkem kui kindlad, et tänu Nova Vita professionaalsele tiimile, saab ka meie pere pisikese ime võrra lisandust!


Kõik oli supper! Tundsin, et minuga tõesti tegeletakse. Ja lähenetakse personaalselt. Tänu suurepärasele arstile dr. Talvingule ja kogu Nova Vita perele sain kohe esimese viljastamisega omale tütre :)


Kristi: “Aasta tagasi novembris selgus, et minu läbimatute munajuhade tõttu pole mul võimalik loomulikul teel lapsi saada ja täna võin ma uhkusega öelda, et tänu Nova Vitale nohiseb minu kõrval meie imearmas 2 nädalane poisipõnn.
Esimesest hetkest kui astusin üle Nova Vita ukse, teadsin, et valisin õige koha IVF protseduuriks. Dr Talving on väga sümpaatne arst, kellega tekkis koheselt klapp. Ma ei tundnud kordagi suure haigla bürokraatiat ja suhtumist, vaid tundsin, et minuga tõepoolest tegeletakse personaalselt ja minule sobivaima raviskeemi alusel. Suurima rõõmuga oleksin jätkanud ka oma raseduse jälgimist Nova Vitas, kuid sel ajal seda teenust veel kahjuks ei olnud.  Soovitaksin Nova Vitat kõigile peredele.”


Munarakudoonor: „Minu taastumine protseduurist käis väga kiiresti. Protseduuri järgsel päeval oli kõht veidi valus, aga valuvaigistit ei vajanud. Päev hiljem oli olemine juba väga hea. Nelja päeva pärast algas menstruatsioon ning samal päeval alustasin uuesti Harmonet pillide võtmist. Muljed Nova Vita Kliinikust on väga head. Kõik töötasid väga professionaalselt ja kokkuvõttes oli väga meeldiv kogemus. Kindlasti tulen vajadusel jälle munarakudoonoriks.“


Tagasisideküsitlus

Täname, et pöördusite Nova Vita kliiniku poole. Soovime teha oma tööd veelgi paremini ja seetõttu palume Teie tagasisidet. Küsitlus on anonüümne.

1. Kuidas leidsite infot Nova Vita kliiniku kohta?

2. Kas Nova Vita kliiniku koduleht on piisavalt informatiivne?


Ettepanekud

3. Milline on olnud teenindus esmase kontaktisiku poolt?


Soovitusi

4. Kuidas hindad koostööd arstiga?


Soovitusi

5. Milline on olnud teenindus õdede-ämmaemandate poolt?


Soovitusi

6. Kas saite raviskeemi, protseduuride ja tulemuste kohta piisavalt informatsiooni?


Soovitusi

7. Kas Teil esines protseduuri ajal või järgselt kaebusi, kõrvaltoimeid?


Millised?

8. Millised on Teie muljed Nova Vita Kliinikust? Kas soovite midagi konkreetset jagada?

9. Kas Teil on meile mingeid ettepanekuid, kuidas saaksime ennast parandada?

10. Kas soovitaksite Nova Vita Kliinikut teistele viljatusravi vajavatele paaridele?

11. Kas võime Teie tagasisidet kasutada Nova Vita kliiniku kodulehel?

captcha

Täname, et leidsite aega vastamiseks. Teie arvamus on meile oluline!
Lugupidamisega,
Nova Vita kollektiiv